Wysoka jakość materiałów

Czerpiąc z naszej wiedzy i doświadczenia, wiemy, że jakość materiałów użytych do budowy budynku ma priorytetowe znaczenia dla bezpieczeństwa, trwałości, kosztów użytkowania oraz komfortu jego przyszłych mieszkańców. Dlatego stosujemy materiały budowlane i wykończeniowe najwyższej jakości. Ponadto korzystamy z renomowanych i doświadczonych podwykonawców, a na naszych budowach pracują wyłącznie najlepsi i wykwalifikowani fachowcy.

W inwestycji wykorzystujemy m.in. produkty i technologie:

  • Xypex
  • Schindler
  • Budokrusz
  • Bowim

XYPEX

Bezkonkurencyjna metoda uszczelnienie konstrukcji betonowych wykorzystana w naszych inwestycjach. Technologia hydroizolacji używana od przeszło 50 lat. Xypex jest obecny na ponad 70 rynkach światowych. Sprawdza się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Produkt spełnia wszystkie normy ochrony środowiska naturalnego w korelacji z takimi systemami jak ISO i LEED. Wyłącznym dystrybutorem technologii i produktów Xypex na terenie Polski jest Nomos-Bud Sp. z o.o.

WINDY SCHINDLERA

Szwajcarska jakość w naszych inwestycjach
Światowy lider produkcji, montażu i konserwacji wind, ruchomych schodów oraz chodników. Nowoczesny design, niezawodność i gwarancja wieloletniej eksploatacja. Firma powstała w 1874 r. w Szwajcarii i jest obecna w przeszło stu światach. W Polsce obecna od blisko stu lat.

MATERIAŁY FIRMY BUDOKRUSZ

Beton, kostka brukowa oraz elementy kanalizacyjne na naszych budowach pozyskiwane od polskiego lidera
Produkcja mieszanki betonowej odbywa się pod pełną kontrolą Centralnego Laboratorium Betonu i Kruszyw Budokrusz S.A. Składniki stosowane do produkcji mieszanki betonowej sprawdzane są przez laboratorium w trakcie dostawy, w czasie magazynowania i w fazie produkcji. Z gotowej mieszanki betonowej laboratorium pobiera próbki i przeprowadza dalsze badanie w zależności od rodzaju betonu: pomiar konsystencji, gęstości, temperatury itd. W dalszym etapie: badanie wytrzymałości, wodoszczelności, mrozoodporności itd. Dążąc do największego zadowolenia klientów i utrzymania na wysokim poziomie jakości oferowanych produktów i usług firma wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania Jakość i Środowisko PN-EN ISO 9001:2009 i PN-EN ISO 14001:2005.

POLSKA STAL OD FIRMY BOWIM

Stalowe elementy konstrukcji budynku najwyższej jakości
Jeden z głównych dystrybutorów stali na polskim rynku, w tym zbrojeń budowlanych, elementów gazownictwa, blachy dachowej. Bowim obsługuje łącznie 3,5 tys. klientów z różnych branż, dostarczając 320 tys. ton stali rocznie.